cs:navody:accounting:start

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
cs:navody:accounting:start [16.10.2019 09:57]
Mgr. Tomáš Hlava [Accounting - administrator]
cs:navody:accounting:start [16.10.2019 10:09]
Mgr. Tomáš Hlava [Accounting - administrator]
Řádek 16: Řádek 16:
  
 {{:​cs:​navody:​accounting:​account-startpage3.png?​700|}} {{:​cs:​navody:​accounting:​account-startpage3.png?​700|}}
-     * Základní tabulka ukazuje využití prostoru ​a jejich kvóty ​dle uložišť a svazků. +     * Základní tabulka ukazuje využití ​datového ​prostoru ​uživatele spolu s kvótami na jednotlivých zdrojích ​dle uložišť a svazků. 
-     ​* ​vybráním ​buňky **Site**, **VO** nebo **Volume**, dojde k filtrování výpisu dle vybrané položky. +     ​* ​Vybráním ​buňky **Site**, **VO** nebo **Volume**, dojde k filtrování výpisu dle vybrané položky. 
-     ​* ​ šipky v hlavičce tabulky umožňují zvolit pořadí výpisu. +     ​* ​Šipky v hlavičce tabulky umožňují zvolit pořadí výpisu. 
-     ​* ​ ​v ​pravém dolním rohu lze, pokud jsou asociované s uživatelem,​ kontrolovat servisní identity, která má obsahově shodnou stránku s běžným uživatelem.+     ​* ​pravém dolním rohu lze, pokud jsou asociované s uživatelem,​ kontrolovat servisní identity, která má obsahově shodnou stránku s běžným uživatelem.
      * ikonou grafu {{:​cs:​navody:​accounting:​graph_icon2.png?​20 |user/​resource detail}} nebo kliknutím na buňku **Graph** ve sloupečku Stored data se dostanete do grafického zobrazení o využití daného prostoru s možností detailnějšího grafického nebo tabulkového přehledu přes rok, měsíc či týden. viz.obr. níže.      * ikonou grafu {{:​cs:​navody:​accounting:​graph_icon2.png?​20 |user/​resource detail}} nebo kliknutím na buňku **Graph** ve sloupečku Stored data se dostanete do grafického zobrazení o využití daného prostoru s možností detailnějšího grafického nebo tabulkového přehledu přes rok, měsíc či týden. viz.obr. níže.
  
Řádek 37: Řádek 37:
 {{:​cs:​navody:​accounting:​account-startpage1.png?​700|}} {{:​cs:​navody:​accounting:​account-startpage1.png?​700|}}
  
-     * Základní tabulka ukazuje využití prostoru ​a jejich kvóty ​dle uložišť a svazků.+     * Základní tabulka ukazuje využití ​datového ​prostoru ​uživatele spolu s kvótami na jednotlivých zdrojích ​dle uložišť a svazků.
        
-     ​* ​ikonou ​grafu {{:​cs:​navody:​accounting:​graph_icon2.png?​20 |user/​resource detail}} nebo kliknutím na buňku **Graph** ve sloupečku Stored data se dostanete do grafického zobrazení o využití daného prostoru s možností detailnějšího grafického nebo tabulkového přehledu přes rok, měsíc či týden.+     ​* ​Ikonou ​grafu {{:​cs:​navody:​accounting:​graph_icon2.png?​20 |user/​resource detail}} nebo kliknutím na buňku **Graph** ve sloupečku Stored data se dostanete do grafického zobrazení o využití daného prostoru s možností detailnějšího grafického nebo tabulkového přehledu přes rok, měsíc či týden.
  
-     ​* ​vybráním ​buňky **Site**, **VO** nebo **Volume**, dojde k filtrování výpisu dle vybrané položky. +     ​* ​Vybráním ​buňky **Site**, **VO** nebo **Volume**, dojde k filtrování výpisu dle vybrané položky. 
-     ​* ​šipky v hlavičce tabulky umožňují zvolit pořadí výpisu. +     ​* ​Šipky v hlavičce tabulky umožňují zvolit pořadí výpisu. 
-     ​* ​rozbalovací ​nabídka **user selector** je přístupná pouze pro VO administrátory a zobrazuje využití prostoru členy VO v jejich správě.+     ​* ​Rozbalovací ​nabídka **user selector** je přístupná pouze pro VO administrátory a zobrazuje využití prostoru členy VO v jejich správě.
 \\ \\
 === Stránka s informacemi o VO === === Stránka s informacemi o VO ===
-  * při přihlášení se objeví základní stránka o uživateli, ze které lze do zobrazení o VO přejít tlačítkem **Vo** v pravém horním rohu stránky+  * Při přihlášení se objeví základní stránka o uživateli, ze které lze do zobrazení o VO přejít tlačítkem **Vo** v pravém horním rohu stránky
 {{:​cs:​navody:​accounting:​account-startpage2.png?​700|}} {{:​cs:​navody:​accounting:​account-startpage2.png?​700|}}
   * V rozbalovací nabídce select VO: lze listovat mezi administrátorovi přístupnými VO, jejichž je správcem.   * V rozbalovací nabídce select VO: lze listovat mezi administrátorovi přístupnými VO, jejichž je správcem.
Poslední úprava: 16.10.2019 10:09