cs:uzivatelska_podpora:start

Uživatelská podpora

Před odesláním požadavku se podívejte, zda nenajdete odpověď na svůj dotaz na stránce FAQ.

Kontakty

Primární kontakt pro řešení většiny problémů spojených s provozem datového úložiště je adresa support(zavináč)cesnet.cz. Na tuto adresu lze posílat všechny připomínky, náměty, hlášení o chybách a dotazy technického charakteru, které mají být směrovány systémovým administrátorům.

RT systém

Veškerá nová korespondence došlá na adresu support(zavináč)cesnet.cz je zaznamenána v RT (Request Tracker) systému, který vytvoří tzv. lístek a přidělí mu jednací číslo.

O vytvoření lístku je e-mailem informován autor původního e-mailu i všichni lidé v datových úložištích odpovědní za řešení problémů uživatelů. Jednací číslo lístku se objevuje v předmětu (subject) všech e-mailů týkajících se daného lístku, např. [DU #12345]. Podle tohoto jednacího čísla jsou veškeré e-maily zařazovány k příslušnému lístku. Pokud tedy odpovídáte na dotaz pracovníka datového úložiště týkající se určitého lístku, zachovejte prosím tuto identifikaci lístku v předmětu e-mailu.

Po vyřešení lístku je lístek uzavřen, o čemž je původní autor lístku informován e-mailem. Jakákoliv odpověď lístek znovu otevře.

Poslední úprava:: 10.11.2017 11:11